За книжевното преведување : (традуктолошки портрети)

Сподели :

Издавач :

Оригинален Наслов : За книжевното преведување : (традуктолошки портрети)

ISBN : 978-608-205-412-4

Година :

Страници : 214

Формат : 21 cm

Корица : мека

Јазик :

630,00 ден

Подарете книга и израдувајте ги своите најблиски

630,00 ден

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0

Најавете се со вашата корисничка сметка