Жените што го променија светот: педесет инспиративни жени што ја променија историјата

Сподели :

Автор :

Издавач :

Оригинален Наслов : Women who changed the world

ISBN : 978-9989-164-70-5

Година :

Страници : 207

Формат : 24 cm

Корица : тврда

Јазик :

800,00 ден

Подарете книга и израдувајте ги своите најблиски

800,00 ден

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0

Најавете се со вашата корисничка сметка