Руската и советската надворешна политика и македонското прашање: (од крајот на XVIII век до четвртата деценија на XX век)

Сподели :

Издавач :

Оригинален Наслов : Руската и советската надворешна политика и македонското прашање: (од крајот на XVIII век до четвртата деценија на XX век)

ISBN : 9786082052328

Година :

Страници : 200

Формат : B5, 24cm

Корица : мека

Јазик :

Едиција :

800,00 ден

Подарете книга и израдувајте ги своите најблиски

800,00 ден

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0

Најавете се со вашата корисничка сметка