Кривичен законик на Сојузна Република Германија

Сподели :

Издавач :

Оригинален Наслов : Strafgesetzbuch (StGB).

ISBN : 978-608-205-470-4

Година :

Страници : 252

Формат : 21 cm

Корица : мека

Јазик :

500,00 ден

Нема на залиха

Подарете книга и израдувајте ги своите најблиски

500,00 ден

Нема на залиха

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0

Најавете се со вашата корисничка сметка