Исповеди

Сподели :

Исповеди / свети Аврелиј Августин ; превод од латински Елена Весова-Колоска

Издавач :

Оригинален Наслов : Confessionum libri XIII / S. Aurelii Augustini

ISBN : 978-9989-164-49-1

Година :

Страници : 374

Формат : A5; 21 cm

Корица : мека

Јазик :

Едиција :

650,00 ден

Подарете книга и израдувајте ги своите најблиски

650,00 ден

Аџилак Аџилак Во кошничка
Акција
6% off
Ново

Аџилак

Original price was: 350,00 ден.330,00 денCurrent price is: 330,00 ден.
Европа и други песни Европа и други песни Во кошничка
Акција
6% off
Ново

Европа и други песни

Original price was: 350,00 ден.330,00 денCurrent price is: 330,00 ден.
Бог на ба(к)терии Бог на ба(к)терии Во кошничка
Акција
6% off
Ново

Бог на ба(к)терии

Original price was: 350,00 ден.330,00 денCurrent price is: 330,00 ден.
Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0

Најавете се со вашата корисничка сметка