Егзодусот на македонското селанство во социјализмот

Сподели :

Издавач :

Оригинален Наслов : Егзодусот на македонското селанство во социјализмот / Виолета Ачкоска

ISBN : 9789989164637

Година :

Страници : 226

Формат : B5, 24cm

Корица : мека

Јазик :

Едиција :

800,00 ден

Подарете книга и израдувајте ги своите најблиски

800,00 ден

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0

Најавете се со вашата корисничка сметка