1000 интересни факти за Украина

Сподели :

1000 интересни факти за Украина / Оксана Лаврик ;превод од украински јазик Вера Чорниј-Мешкова

Издавач :

Оригинален Наслов : 1000 цікавих фактів про Україну / Лаврик, Оксана

ISBN : 978-608-205-500-8

Година :

Страници : 260

Формат : А5

Корица : мека

Јазик :

630,00 ден

Подарете книга и израдувајте ги своите најблиски

630,00 ден

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0

Најавете се со вашата корисничка сметка