Вини Пу

Сподели :

Придружете му се на симпатичното мече Вини Пу и на неговите пријатели Гуденце, Зајко, Клапушко, Бувче, Кенгу и Урче, во волшебните авантури во Стоарската Корија. Со своите шармантни ликови и каприциозно раскажување, волшебниот свет на Милн се негува со генерации, потсетувајќи нè на важноста на пријателството, имагинацијата и слатките мигови што го прават животот навистина посебен. „Вини Пу“ е прекрасно патување во срцето на детството, каде секој ден е авантура што чека да се случи.

Аудио-книга во прилог!!

Автор :

Издавач :

Оригинален Наслов : Winnie-the-Pooh / A.A. Milne

ISBN : 978-608-205-520-6

Година :

Страници : 121

Формат : А5, 21cm

Корица : мека

Јазик :

420,00 ден

Подарете книга и израдувајте ги своите најблиски

420,00 ден

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0

Најавете се со вашата корисничка сметка

Почитувани пријатели и читатели, поради нашето отсуство за летните одмори, нарачките што ќе пристигнат од 20 јули до 7 август ќе почнат процесираат и да се испорачуваат со почеток од 8 август 2024.

Благодариме за разбирањето! Пријатни летни одмори, Ваш Макавеј!