Преведувачката поетика на Езра Паунд

Сподели :

Издавач :

Оригинален Наслов : Преведувачката поетика на Езра Паунд

ISBN : 978-608-205-359-2

Година :

Страници : 268

Формат : 25 cm

Корица : мека

Јазик :

630,00 ден

Подарете книга и израдувајте ги своите најблиски

630,00 ден

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0

Најавете се со вашата корисничка сметка

Почитувани пријатели и читатели, поради нашето отсуство за летните одмори, нарачките што ќе пристигнат од 20 јули до 7 август ќе почнат процесираат и да се испорачуваат со почеток од 8 август 2024.

Благодариме за разбирањето! Пријатни летни одмори, Ваш Макавеј!