Великани на човештвото

Сподели :

Издавач :

Оригинален Наслов : 101 world heroes / Simon Sebag Montefiore

ISBN : 9786082051253

Година :

Страници : 315

Формат : B5, 24cm

Корица : тврда

Јазик :

Едиција :

1.000,00 ден

Подарете книга и израдувајте ги своите најблиски

1.000,00 ден

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0

Најавете се со вашата корисничка сметка

Почитувани пријатели и читатели, поради нашето отсуство за летните одмори, нарачките што ќе пристигнат од 20 јули до 7 август ќе почнат процесираат и да се испорачуваат со почеток од 8 август 2024.

Благодариме за разбирањето! Пријатни летни одмори, Ваш Макавеј!