Голи оток – остров на смртта

Сподели :

Издавач :

Оригинален Наслов : Голи оток - остров на смртта: (гневник во писма)

ISBN : 9786082050294

Година :

Страници : 235

Формат : А5, 21cm

Корица : мека

Јазик :

Едиција :

500,00 ден

Нема на залиха

Подарете книга и израдувајте ги своите најблиски

500,00 ден

Нема на залиха

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0

Најавете се со вашата корисничка сметка

Почитувани пријатели и читатели, поради нашето отсуство за летните одмори, нарачките што ќе пристигнат од 20 јули до 7 август ќе почнат процесираат и да се испорачуваат со почеток од 8 август 2024.

Благодариме за разбирањето! Пријатни летни одмори, Ваш Макавеј!